4

Sesli Zikir Özelliği

  • Live

A
Anonymous

Merhaba, keşfetteki zikirlerin seslendirilmesi çok faydalı oldu fakat bunu biraz daha geliştirmek için şöyle bir tavsiyem var, ev hanımı olarak ev işleri yaparken, yemek yaparken, telefonu elime alıp zikri sayılı olarak çekemiyorum ama onun yerine seslendirme zikriyle beraber ben de tekrar ederek bu şekilde ne kadar zikir cektiğimi bilebilirim. Ne yazık ki bu özellik uygulamadaki her zikir ceşidinde yok, diğer zikirlerde de bunu yapabilir misiniz, mesela “estağfirullah el azim” “la ilahe illallah” zikirlerini seslendirebilir misiniz, bunları keşfette olmasa da kendi açtığımız zikirlerden dinlememizi sağlayabilir misiniz? Ek olarak, kendi zikrimizi kaydedip onu kullanabilme özelliği yapılabilir mi? Nasıl ki kendi resmimizi yükleyebiliyorsak, kendi zikir sesimizi yükleyip veya kaydedip o çektikce bizim de onunla beraber zikir çekmemiz ile telefona basmadan da zikir çekmemizi sağlayabilecektir. Teşekkürler.

A

Activity Newest / Oldest

A

Merhabalar,

Kendi sesinizi belirlediğiniz zikirler için kaydedip otomatik olarak zikir çekmeniz için geliştirmemizin yer aldığı yeni versiyonumuz yayında. Güncel versiyon ile zikir oluşturma veya düzenleme ekranından kendi sesinizi kaydedebilirsiniz. Uygulamayı paylaşarak ve yorumlarda bulunarak bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen bizi uygulama mağazası üzerinde değerlendirmeyi unutmayın.


  • Avatar
A

Merhabalar,

Kendi sesinizi belirlediğiniz zikirler için kaydedip otomatik olarak zikir çekmeniz için yeni bir geliştirme üzerinde çalışıyoruz. En yakın zamanda bu geliştirmeyi tamamlamayı planlıyoruz. Uygulamayı paylaşarak ve yorumlarda bulunarak bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz.